Інформація про заходи, що проходять у районі

Конкурс «Музеєзнавець» відбувся в Національному центрі народної культури «Музеї Івана Гончара»

Друк PDF

6Протягом листопада в ході конкурсу «Музеєзнавець» школярі Оболонського району ретельно вивчали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара». В ході підготовки до конкурсу всі учасники, команди закладів освіти  №№ 4, 9, 14, 18, 225, 233, 245, 252, 256, «Оболонь» та «Потенціал», відвідали оглядову екскурсію у НЦНК «Музей Івана Гончара», під час якої познайомились з історією виникнення та розвитку музею.

Детальніше...

Переможці першого етапу конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

5Розпочався восьмий районний конкурс «Країнознавець». Цього навчального року учнівська молодь Оболонського району вивчає Республіку Грузія. Одинадцять команд за кілька місяців познайомляться з географією, історією та культурою країни, що асоціюється з величчю Кавказьких гір, теплом Чорного моря та гостинністю населення.

Детальніше...

ЦТКУМ Оболоського району оголошує конкурс "Музеєзнавець"

Друк PDF

Просимо ознайомитися з Положенням про конкус "Музеєзнавець" для учнівської молоді Оболонського району: посилання

Проведено двадцятий районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини міста Києва «Києвознавець»

Друк PDF

5Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено двадцятий районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини міста Києва «Києвознавець»

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua