Інформація про заходи, що проходять у районі

Положення про проведення районного конкурсу «Києвознавець»

Друк PDF

Просимо ознайомитися з Положенням про проведення районного конкурсу «Києвознавець» на знання історико-культурної спадщини м. Києва (Київ у 1914-1945 рр.) серед учнівської молоді Оболонського району. Положення 

Проведено першість Оболонського району зі спортивного орієнтування

Друк PDF

8Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено першість Оболонського району зі спортивного орієнтування. Змагання проводились в районі Верблюжої затоки на дистанції за вибором.

Детальніше...

До Всесвітнього дня туризму

Друк PDF

3З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва було проведено районну краєзнавчу гру «…По вулицях ходила…», метою якої є формування національної свідомості, активізації пізнавальної діяльності і розширення світогляду учнівської молоді, залучення до активної діяльності з вивчення історії і культури району та знайомства з цікавими об’єктами і пам’ятками архітектури.

Детальніше...

У Гідропарку відбулися змагання з велосипедного та водного туризму учнівської молоді

Друк PDF

6У Гідропарку відбулися змагання з велосипедного та водного туризму учнівської молоді м. Києва. Цей день виявився вдалим для юних туристів з Оболоні.

Детальніше...

У Пущі-Водиці відбувся XХХVІ туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району

Друк PDF

15Тридцять команд закладів освіти району, 528 учнів, напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні вийшли на старти туристських змагань  краєзнавчих конкурсів, а також взяли участь у майстер-класах «Самчиківський розпис».

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua