Допомога логопеда

Напрямки корекційної роботи з учнями, що мають оптичну дисграфію

Друк PDF

Письмо - це знакова система фіксації мовлення, що  дозволяє за допомогою графічних елементів передавати інформацію. Процес письма - це складний багаторівневий акт, що складається з ряду операцій, які після навчання переходять в автоматичний стереотип із єдності акустичних, оптичних і кінетичних подразників.

Детальніше...

Особливості монологічного мовлення у дітей з дизартричними порушеннями

Друк PDF

Традиційно науковці і практики вбачали мету навчання дітей рідної мови та розвитку мовлення на етапі дошкільного дитинства в навчанні усного мовлення, як засобу спілкування та пізнання довкілля.

Детальніше...

Методи логопедичного впливу

Друк PDF

Система логопедичної роботи по усунення різних форм порушень мовлення носить диференціальний характер з урахуванням багатьох визначаючих факторів.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua