Виховання і оздоровлення

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» в СШ І ст. №244

Друк PDF

1Учитель фізичного виховання СШ І ст. № 244 Найденко Наталія Володимирівна та сестра медична школи Корнішева Ірина Олександрівна провели для учнів 3-іх класів елементи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...

«Сокіл» («Джура) – 2018 стартувала на Оболоні

Друк PDF

6На виконання  протоколу засідання районного штабу по організації та проведенню Всеукраїнської  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),  24 квітня 2018 року на базі національно-патріотичного табору «Азовець», управлінням освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  спільно з Громадської організацією «Юнацький корпус «Джура» було організовано та проведено для команд-роїв закладів загальної середньої освіти  тестові випробування за програмою «Сокіл» («Джура), а також практичний семінар для відповідальних за організацію та проведення гри в закладах загальної  середньої освіти району.  На тестові випробування прибуло 12 команд-роїв в тому числі дві команди від позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

Технології профілактики булінгу в дитячому середовищі спеціалізованої школи І-ІІ ступенів – ліцеї № 157

Друк PDF

11В комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей» № 157 Оболонського району м. Києва» відбувся семінару-практикум для класних керівників «Технології профілактики булінгу в дитячому середовищі». Захід був організований НВК №157 спільно з  Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка  та  науково-методичним центром районного управління освіти Оболонської у місті Києві  державної адміністрації.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua