Трудове навчання у контексті оновленого змісту освіти

Друк PDF

dsc0621518 вересня 2018р. на базі СШ №298 відбулась науково-методична конференція, присвячена методичним аспектам викладання предмету «Трудове навчання» за оновленими програмами.

 

 

 

У роботі конференції взяли участь: Боринець Н.І - доцент кафедри методики природничо- математичної освіти і технологій ІППО Київського університету ім..Б.Грінченка; Рак Л.М. - методист НМЦ ІППО Київського університету ім..Б.Грінченка, Ходзицька І.Ю.- автор підручника «Трудове навчання», вчителі трудового навчання району.

     Основна увага учасників конференції була зосереджена на особливостях викладання трудового навчання у 5-9 класах та технологій у 10-11-х класах. Н. І.Боринець, як досвідчений фахівець університету імені Бориса Грінченка ІППО, зупинились на: ключових компетентностях, які покликані наблизити процес трудового навчання до життєвих потреб учня, особливостях оновленої програми, які ґрунтуються на основі проектно-технологічної діяльності учнів, розповіла про зміну підходів до опанування змістом предмету «Трудове навчання» і наголосила на особливості оновленої програми, у якій закладено високий рівень академічної автономії вчителя. Особлива увага була приділена плануванню уроків трудового навчання, реалізації ключових і спеціальних компетентостей та модульній структурі нової програми з «Технологій».

Цікавим був виступ автора підручника «Трудове навчання» Ходзицької І.Ю., яка розповіла про значення підручника у формуванні в учнів ключових і предметних компетентностей на уроках трудового навчання.

Члени РМО вчителів трудового навчання району затвердили головну методичну тему на 2018-2019н.р. «Створення особливого середовища на уроках трудового навчання, як запоруки формування ключових компетентностей, відповідно до оновленого змісту програми трудового навчання».

dsc06205
dsc06215
dsc06224
dsc06227
dsc06228

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua