Учні НВК «Оболонь» приймають японських та корейських гостей

Друк PDF

11В НВК «Оболонь» відбувся круглий стіл на тему «Освіта в Україні та Японії. Українські та японські новорічні традиції». У заході взяли участь Ільїн М.В., голова правління Федерації всесвітнього миру, волонтери із Японії Канна та Йошимі, Ю Мі Гьон, заступник директора школи Сонджон (Сеул, Республіка  Корея), Рибачек Т.К., методист НМЦ Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, учні 8-10-х класів, представники учнівського клубу «Миротворець», адміністрація та вчителі НВК. 

 

 

 

Метою зустрічі  було  проведення конструктивної дискусії    між учасниками  щодо  системи середньої освіти  в Україні та Японії, ознайомлення присутніх із українськими та японськими новорічними традиціями. 

Учні НВК познайомили  гостей  із системою середньої освіти в Україні, розповіли про українську освітню реформу, провели екскурсію по НВК. У формі дискусії учні НВК та японські волонтери  Канна та Йошимі обговорили питання щодо організації  системи середньої освіти в обох країнах.

Канна та Йошимі познайомили учнів з японськими новорічними святами та традиціями. Зокрема, учні дізналися про традиційні новорічні японські страви, японську новорічну традицію «Otoshidama», згідно з якою дорослі дарують гроші дітям, бажаючи їм щастя у Новому році.

Учні НВК познайомили гостей з українськими різдвяними традиціями: сервіруванням столу на Свят-вечір,  рецептом приготування куті, українськими колядками та щедрівками.  Всіх присутніх пригостили кутею та узваром.

Така співпраця з Федерацією всесвітнього миру, волонтерами інших країн надає нові можливості щодо ознайомлення учнів з освітньою й культурною багатоманітністю народів світу.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua