Єднання задля дітей! Зимові дні в ЗДО №664
У цей нелегкий час педагоги закладу дошкільної освіти № 664 об’єднують зусилля заради наших дітей!
Оскільки дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості, вихователі кожен день перебування дітей в садочку наповнюють цікавими подіями, іграми, відкриттями.
06.12.22 р. “День Збройних Сил України”.
Педагоги та діти дошкільного навчального закладу відзначили день Збройних Сил України спортивною розвагою ” Ми діти українського роду” та виготовили листівки для наших захисників. Віримо в нашу перемогу!
07.12.22р. “День української хустки”.
Дошкільнята долучились до відзначення цього свята. Це день об’єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Хустка здавна вважалась оберегом та символом патріотизму, свободи та любові. Наші
09.12.22р. “День Різдвяної листівки”.
За традицією таку листівку зазвичай посилають в період святкування Різдва і Нового року. Вихованці ЗДО № 664 передали свої теплі почуття близьким і рідним людям, а також кращим друзям на з різдвяні свята.
12.12.22 р. “День Рукавиці”.
На початку зими в дошкільному навчальному закладі пройшов незвичний день – День Рукавиць. Хоча цього свята немає в календарі, вихователі закладу вирішили його відмітити, бо рукавиці у нас завжди асоціюються із зимою. Діти дізналися як і коли з’явилися перші рукавиці, з яких матеріалів іх виготовляють, в яких професіях їх застосовують, з’ясували значення рукавиць для людини. Із цікавістю грали в різноманітні ігри, виготовляли рукавиці для святого Миколая.
19.12.22 р. День “Святого Миколая”.
Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят малюків – День Святого Миколая. Діти дуже люблять зимові свята, з нетерпінням чекають їх, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості, веселощів незважаючи на сьогоднішні обставини. В нашому закладі пройшла музична розвага “Хто Миколая любить”, також педагоги разом з дітьми провели заняття, ігри, бесіди, виготовили подарунки. Всі діти були в піднесеному настрої.
21.12.22 р. “День кросворду”.
Творцем першого кросворду був журналіст Артур Уінн. Він винайшов новий підхід у роботі зі словом. Автор направив свій кросворд з 32 слів в газету “Нью-Йорк уорлд” де він був надрукований. З того часу кросвордоманія почала захоплювати весь світ. Наші педагоги та вихованці старших груп також долучилися до кросвордоманії.
Сьогодення внесло корективи в наше освітянське життя та незмінним лишилося те, що усі ми працюємо заради наших дітей. Тримаймо освітній стрій!